Opdrachtgevers

Publipush werkt samen met een breed scala aan opdrachtgevers. De visuele identiteit van ondernemingen vormgeven, uitvoeren en bewaken. Voor kleine en grote bedrijven. Maar ook van overheden, evenementen, stichtingen, zorginstellingen en verenigingen.

Wij realiseren het.

Met het vertrouwen van onze vele opdrachtgevers [en hun grote verscheidenheid aan doelen en doelgroepen] passen wij onze jarenlange ervaring en gespecialiseerde grafische kennis dagelijks toe in uitdagende projecten.
Soms routinematig als de opdracht dit verlangt. Vaker verrassend creatief. Maar altijd met passie.

Onze benadering

Luisterend. Klantgericht. Teamwork. Loyaal. Transparant. Vakkundig. Creatief. Doen wat je belooft. Geen bla bla. Harde werkers. Waar voor je geld.

Onze stijl of voorkeur is niet de essentie. Het concept of het product dat de mogelijkheden van jouw opdracht ten volle benut wel. De voorkeur voor een duurzame vorm van samenwerking vertaalt zich in loyaliteit tussen ons bureau en onze opdrachtgevers en dat waarderen we enorm.

Ons team

Mandy van Ekris

ondernemer | projectmanagement

mandy@publipush.nl

Niels Reijnders

ondernemer | art director

niels@publipush.nl

Rutger van Ekris

commercieel manager

rutger@publipush.nl

Marcel Ligtvoet

grafisch ontwerp

marcel@publipush.nl

Annette Reijnders

illustratie

info@publipush.nl

Jessie de Wit

dtp

info@publipush.nl

Anne-Marie Hoogesteger

Anne-Marie Hoogesteger

financiële administratie

anne-marie@publipush.nl

Liz van der Pluijm

Liz van der Pluijm

dtp

liz@publipush.nl

Mathieu Verdeijen

logistiek

info@publipush.nl